Pirmiausia – dėmesys sau, o tik paskui antrai pusei

Antros pusės arba kitaip gyvenimo partnerio paieškos kai kuriems asmenims tampa rimtu darbu. Dažniausiai tokiu atveju, kai to kito žmogaus, kuris būtų visada šalia – labai norisi ir tokiu atveju dedama labai daug pastangų tam žmogui rasti. Tikrai blogai, kai tai tampa darbu, galiausiai, kurie ieško to gyvenimo partnerio, tačiau patys dar nėra susitvarkę su savo gyvenimu ir tuo pačiu asmenybe, kurią pirmiausia ir reikia suprasti.

Blogiausia, kai save mylima per mažai

Labai blogai, kai daug dėmesio yra skiriama antrai pusei, kadangi tokiu atveju pamirštamas pats žmogus, kuris visada sau turėtų būti prioritetas. Ši taisyklė ypač galioja tiems žmonėms, kurie negali būti vieni, tad nuolatos ieško kito žmogaus, kuris tarsi juos užpildytų.

Deja, toks užpildymas nėra įmanomas, tad pirmiausia reikia rūpintis laimi ir tik paskui kitu. Galiausiai, kai save mylėsite kur kas labiau – dažniausiai mylėti kitą žmogų taip pat tampa kur kas paprasčiau.

Antra pusė – gyvenimo partneris

Taip pat reikia detaliau su savimi išsiaiškinti – kas Jums yra antra pusė. Kai kurie paprasčiausiai per daug rimtai įsitraukia į santykius, o tai tikrai nėra geras pasirinkimas, kadangi tuomet žmogus pamiršta ne tik save, tačiau ir visus kitus artimus, kurie yra aplink jį. Tuomet dažniausiai ir kyla pačios didžiausios dramos, kai po skyrybų žmogus lieka vienas ir paprasčiausiai nebeturi su kuo kalbėtis.

nuotrauka rasta paieškos sistemoje google.lt

Kaip atrodo dėmesys sau?

Kiekvienas asmuo gali rinktis jam labiausiai tinkamą dėmesio sau rodymo strategiją. Kol vieni užsiima hobi, kiti  sportuoja, skiria dėmesio išvaizdai, atlieka daugelį kitų darbų, kurie padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir labai gerai jaustis. Galiausiai, nėra vienos taisyklės, kadangi ir kiekvienas iš mūsų – labai skirtingas bei individualus.

Svarbiausia yra pamilti save, kadangi tik tokiu atveju galima pradėti mylėti kitą žmogų. Ir blogai, kai su kitu žmogumi norima susitvarkyti gyvenimą, kadangi dažniausiai taip spragos darosi dar didesnės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Panašūs straipsniai