Kaip išlaikyti aistrą partneriui, kai esate kartu ne vienerius metus?

Natūralu, kad keičiantis metams keičiamės ir kiekvienas iš mūsų. Tiesa, galbūt tampame ne visai tokie, kokie sau labiausiai patinkame, tad tokiu atveju nuviliame ne tik save, tačiau ir savo partnerį, kuris galbūt tikėjosi, kad visą gyvenimą palaikys aistringus santykius su mylimu žmogumi.

Deja, tai išties – sunku. Tačiau  įmanoma. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės džiaugtis aitra visą laiką. Tik reikia įdėti tam pastangų, tad įvertinkite – ar norite tam skirti laiko ir kiek aistra Jums yra svarbi gyvenime.

  • Pirmiausia siūlome išbandyti romaniškus vakarus, kurie daugeliui žmonių atrodo priimtinas variantas siekiant atsiminti, kodėl tam tikras žmogus Jums yra toks svarbus ir toks reikalingas. Jeigu Jūsų partneris nerengia tokių vakarų – tokiu atveju viskas yra Jūsų rankose. Svarbiausia – norėti ir daryti, o ne laukti.
  • Taip pat visada galima išbandyti sekso žaisliukus, kurie šiais laikais vis dar yra vadinami tabu. Tačiau neturėtų būti, kadangi seksualinis gyvenimas yra svarbus visiems žmonėms, tad kai reikia įkvėpti daugiau spalvų – kodėl gi ne?
  • Labai svarbu nebijoti kalbėti su žmogumi, kadangi būtent tokia baimė gali trukdyti ne tik suprasti jį, tačiau taip pat ir išsakyti poreikius, kurie svarbus Jums. Jeigu kalbėjimas Jums yra labai sunkus – tokiu atveju siūlome užrašyti mintis ant popieriuko.
nuotrauka rasta paieškos sistemoje google.lt
  • Taip pat verta daugiau dėmesio skirti ir filmams, kurie turi erotinio pobūdžio. Jie gali sukelti daugiau aistros ir tuo pačiu malonumų.
  • Jauniems žmonėms, kurie dar tik planuoja užsiimti seksu – labai dažnai siūlome išgerti šiek tiek alkoholio, kuris gali padėti atsipalaiduoti. O gal tas pats patarimas tinka ir Jums? Svariausia – saikas, tačiau viena vyno taurė dar niekas nepakenkė, tačiau gali turėti tikrai labai daug naudos.

Dažniausiai rezultatas, kuriuo galime džiaugtis – priklauso nuo mūsų pačių, tad reikia skirti laiko ir kitam žmogui, žinoma, reikia ir sau. Tikėtina, kad tokiu atveju aistra bus viso Jūsų gyvenimo palydovė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Panašūs straipsniai