Aistra partneriui – reikalauja darbo?

Natūralu, kad visi norime jaustis geidžiami, tačiau lygiai taip pat natūralu, kad su metais dažniausiai ne tik jaučiamės tokiais mažais, tačiau lygiai taip pat jaučiame mažiau aistros ir kitam žmogui, kuris galbūt mus varė iš proto.

Tiesa, tai yra visiškai natūralu ir suprantama, kadangi atsiranda pripratimas, kuris leidžia geriau jaustis. Visgi, jeigu Jums tai kelia diskomfortą – visada galima budinti aistrą, kadangi užsiimti seksualiniais žaidimais – niekada nėra per vėlu.

nuotrauka rasta paieškos sistemoje google.lt

Pirmiausia reikia suprasti, kad kartais mes pasirenkame partnerius per daug vertinami aistrą jiems, o ji dažniausiai baigiasi ir tikrai ne visada verta likti su tuo žmogumi su kuriuo atrodė, kad gyvenimas bus gražus. Šiais laikais galimybės gyventi taip, kaip norite – atviros, tad ir svarbiausia, kad Jums būtų gera tad partnerių keitimas – visiškai natūralus procesas.

Taip pat reikia suprasti, kad metų eigoje visiškai natūralu nebe taip aistringai mylėti tą žmogų, kurį pamilote iš pat pradžių. Juk dažniausiai meilė keičiasi ir galiausiai ji tampa kur kas brandesnė ir tai, tam tikra prasme, yra labai gerai.

O ką reiškia dirbti, kad aistra visada būtų? Pirmiausia siūlome daugiau dėmesio skirti romantikai, kurie dažniausiai metų eigoje vis labiau blėsta ir kurios, atrodo, kad šiek tiek trūksta. Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir žmogui, kuris Jums yra vienas svarbiausių, kadangi tokiu atveju jis atsidėkos Jums taip pat skirs dėmesio, tad bus galima džiaugtis buvimu kartu.

Taip pat reikia nebijoti išbandyti naujų dalykų, o baimės dažniausiai ir yra akmuo, kuris užkerta kelią vėl būti laimingiems.

Ir galiausiai atsiminti, kad niekada nėra per vėlu daryti tam tikrus dalykus ir kad meilė yra skirta ir vyresnio amžiaus asmenims, kurie nori būti laimingi.

Santykiai reikalauja darbo. Kad ir kaip norėtųsi su tuo nesutikti, tačiau, deja, jo reikia, kadangi tik tokiu atveju žmogus gali džiaugtis, kad artimas ne tik visada šalia, tačiau ir vis dar kelia malonias emocijas, gerus jausmus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Panašūs straipsniai